Prodüksiyon

 

Biz, projelerimizi iyice özümsedikten sonra, konuyla ilgili tüm tartışmaları yaptığımız, gerekli teknolojileri araştırdığımız, post prodüksiyon çözümlerine karar verdiğimiz ve eğer gerekiyorsa yeni teknolojileri araştırdığımız veya icat ettiğimiz Ar-Ge sürecine sokarak mükemmelleştiriyoruz. 

Şirketimiz, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge departmanıyla; araştırmadan, tüm verilerin filme çevrilmesine kadar olan bütün süreçte kendini en üst seviyede geliştirmiş olan ekibiyle sektöre öncülük etmektedir.

Biz, bir filmin önce bir FİKİR olduğuna ve arkasından gelen bütün sürecin de en verimli ve profesyonel şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. 

Sürecin tamamında deneyimli, yaratıcı ve profesyonel ekiplerimiz filmlerin tüm aşamalarına dahil olarak projelerin gelişim ve desteklenmesine katkıda bulunmaktadır.

Bu tip filmler iki soruya cevap vermek durumundadır: NEDEN ve NASIL? Bu, bizi sektördeki diğer film yapımcılarından ayıran en önemli sorudur. “VÜCUT” ve “RUH'u” arayan iki soru. Tüm film bu iki soru etrafında şekillenmelidir.

Deneyimlerimizden yola çıkarak şunu net bir biçimde söyleyebiliriz ki görülmeyen şeyler, görülenlerden daha büyük bir etkiye sahiptir. İşte bu yüzden mimari zihni arayan bir yolculuğa çıktık ve ruhu görselleştirmenin yolunu bulduk.

 

''Her iş bir proje ve her proje geliştirilecek bir iş''